צרו קשר

  ּ

  קורונה – הזדמנות מצוינת לטיפול בארנונה

  ימי הקורונה יכולים לשמש זמן מצוין לעשות קצת חשבון נפש… ולחברות ועסקים גם זמן מצוין "לבוא חשבון" עם חיובי הארנונה השוטפים שמושתים עליהן.

  לעתים קרובות, חברות ובתי עסק כלל לא מודעים שבתשלומי הארנונה הגבוהים שהם משלמים לעירייה או למועצה האזורית נפלו טעויות, ולעתים טעויות מהותיות שגורמות לכך שהתשלומים מנופחים וגבוהים באופן משמעותי מהסכום הנכון והחוקי שהיה צריך להיות מושת עליהן. לפעמים מדובר בהפרשים של עשרות אלפי שקלים בשנה, ולפעמים אף במאות אלפי שקלים, הכל כמובן תלוי במצבת הנכסים של החברה ובית העסק.

  כל שכן, כאשר מדובר בחברות עם סניפים בפריסה ארצית, שאז המשמעות של מציאת טעויות בחיובי הארנונה ותיקונם כלפי מטה, היא בעלת משקל רב עבור אותן חברות.

  במקרים רבים, הטעויות אינן גלויות לעין, ונדרש ניסיון, מומחיות מיוחדת ואבחנה מאוד עדינה ומדויקת כדי להגיע למסקנה שאכן קיימות בחשבונות הארנונה טעויות, אפילו לכאורה בלבד, שמצדיקות נקיטת הליכים משפטיים בשל הסיכוי הפוטנציאלי להביא להפחתה בתשלומים הארנונה השוטפים, שכאמור לעיל יכולה להיות הפחתה גדולה ומשמעותית.

  למשרדנו ניסיון רב בטיפול בחיובי ארנונה בפרט, ובטיפול במיסוי מוניציפאלי בכלל. חברות ועסקים רבים שמיוצגים על ידי משרדנו בפני מנהלי ארנונה, ועדות ערר ובתי משפט – נהנים מתיקונים משמעותיים בחיובי הארנונה. צוות המשרד אף צבר ניסיון לא מבוטל בייצוג ומתן ייעוץ משפטי שוטף לגזברי עיריות, למנהלי ארנונה ולמנהלי מחלקות גבייה ברשויות מובילות בישראל, באופן שמגביר את הסיכוי של המשרד להביא

  אז אם חיובי הארנונה שמשלמת החברה או העסק שלכם כל שנה מגיעים לסכום משמעותי (עשרות אלפי שקלים לפחות), מומלץ מאוד לערוך בדיקה יסודית של חיובי הארנונה באמצעות עורך דין בעל ניסיון ומומחיות בתחום הארנונה. העלות עשויה להיות נמוכה בהרבה מהתועלת, במיוחד אם זוכרים שכל הפחתה בארנונה השוטפת – ניתן יהיה ליהנות ממנה גם בשנים הבאות, כל עוד יושבים באותם נכסים ועושים בהם שימוש זהה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ