צרו קשר

  ּ

  עורך דין צוואות וירושות

  עורך דין ירושה

  אחד מן הרגעים המורכבים בחיים, הוא הרגע בו אתם רואים את הילדים שלכם "עוזבים את הקן", ומקימים לעצמם משפחה משלהם. אז, אצל חלק לא מבוטל מהישראלים נופלת ההבנה שהם כבר לא צעירים ושהגיע הזמן לדאוג לעניינים האישיים שלהם ביתר שאת. בנקודת הזמן הזו, פונים ישראלים רבים לעזרתם המקצועית של מומחים בתחום המשפט, על מנת לקבל שירותים במגוון רחב של תחומים אישיים. אחת מהמשימות הכי חשובות בשלב זה היא החתימה על מסמך צוואה, בו אתם מסבירים את הירושה שלכם לדורות הבאים. בשלב זה הפניה אל עורך דין ירושה, מתוך הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין כפיר יפת, יכולה להיות ההחלטה הכי טובה שתעשו לטובת העתיד שלכם ושל הילדים היקרים שלכם.

   

  מה חשוב לדעת על עורך דין ירושה?

  גם אם אין לכם כל כך מושג מה הוא תהליך העבודה עם עורך דין ירושה, עדיין חשוב לפנות אליו בשלב כלשהו של חייכם. כדי לעזור לכם להתמודד עם המשימה המורכבת, אספנו לכם כמה טיפים מעולים לבחירת עו"ד ירושה, שיעזור לכם ליצור מסמך משפטי תקף:

  1. פנייה רק אל עורך דין רשום – כבר בשיחת הטלפון הראשונה בקשו במשרד עורכי הדין לדעת האם הצוות המייצג של המשרד הוא מנוסה ומיומן. ואם אתם רוצים להחמיר עוד יותר, ניתן לבקש לראות את האישורים והוכחות לרישום במאגרים הממשלתיים.
  2. עורך הדין יכול לכתוב אתכם את הצוואה – במקרים רבים, הלקוחות אשר מגיעים אל משרדו של עורך דין ירושה אינם יודעים איך נראית צוואה. ולכן חלק לא מבוטל מה התפקיד של עורך דין ירושה הוא לעזור ללקוח להבין את סדרי העדיפויות בתוך הירושה.
  3. אתם לא חייבים לגלות לאף אחד – בדיוק כמו כל עורך דין אחר, גם עו"ד ירושה הוא אדם שיכול לשמור על חשאיות מוחלטת. כך, אם אתם מתמודדים עם מחלוקת משפחתית ולא רוצים לחשוף את קיומה של הירושה, עורך דין יהיה איש הסוד הנאמן שלכם לאורך הדרך.

   

  לא משאירים קצוות פתוחים

  במחצית השנייה של החיים, אתם מנסים לשמור על כמה שיותר אופטימיות, ולנצל את החיים במלואם. אבל חשוב גם לחשוב על היום שאחרי, ולתכנן את העתיד שלכם ושל המשפחה שלכם בקפידה. הפניה אל עורך דין בתחום הירושה היא חלק מהותי בתכנון העתיד, ולכן יש לפנות רק לעו"ד שניתן לסמוך עליו.

  עורך דין לענייני ירושה

  ביום שבו התחתנתם, והחלטתם להביא לעולם ילדים, התא המשפחתי שלכם תתחיל גם לצבור נכסים פיזיים בעלי ערך משמעותי. במדינה שבה כמעט לכל זוג צעיר יש דירה משל, רבות המשפחות אשר מחזיקות בנכסים יקרי ערך וצריכות לשמור עליהם למשך שנים ארוכות. ככל שאתם מתבגרים כך גם עולה החשש בנוגע לנכסים שלכם. ואז מגיע השלב בו אתם צריכים לקחת החלטות קשות, ולכתוב את הצוואה האישית שלכם. בנקודה הזו, הליווי המקצועי והאישי של עורך דין לענייני ירושה משמש כמפתח החשוב ביותר לחתימה על צוואה; מסמך בעל תוקף משפטי שיהיה מקובל על כל בני המשפחה. עורך הדין כפיר יפת מסייע לישראלים רבים לכתוב צוואה שעומדת בכל דרישות החוק, ויכולה לשמור על הנכסים המשפחתיים שלכם.

   

  הפנייה אל עורך דין לענייני ירושה – החלטה טבעית לבעלי ממון

  ברגע שבו רכשתם בפעם הראשונה דירה, הקמתם בית עסק משפחתי או הצלחתם ליצור נכסים פיננסיים משמעותיים, יש לכם את כל הלגיטימציה בעולם לחשוב על עריכת מסמך ירושה. גם אם ברור לכם שהיורשים הטבעיים שלכם, הלוא הם הילדים, יהיו אלו אשר יזכו להנות מהירושה, החתימה על מסמך צוואה בנוכחותו של עורך דין לענייני ירושה היא משימה חשובה לעין שיעור.

  על מנת שלא לערער על אמינות הצוואה המשפחתית, ומתוך רצון לשמור על שקיפות אל מול כל התנגדות עתידית לצוואה, יש להבטיח שמדובר במסמך בעל תוקף. בדיוק מסיבה זו, חשוב לפנות לעזרתו של עורך דין אשר יכול לשמור על הצוואה ולהבטיח שיהיה לילדים קל להביא אותה לכדי מימוש. כחלק מתהליך כתיבת הצוואה, יבקש עורך דין לענייני ירושה לבדוק שהצוואה היא באמת הרצון האישי שלכם, והיא אינה מושפעת מאף גורם חיצוני. ברגע שהמסמך יצליח לארגן את כלל הדרישות שלכם, והוא יעמוד בדרישות החוק, תוכלו גם לאשר אותו אל מול עורך דין וכך להבטיח את אפשרות המימוש העתידית של הצוואה.

   

  שומרים על נכסי המשפחה מוגנים

  האחריות שלכם בתור הורים, לשמור על הנכסים המשפחתיים למשך שנים ארוכות, יכולה בעתיד לשפר משמעותית את מצבם הכלכלי והחברתי של הילדים והנכדים שלכם. לפיכך הורים רבים מעוניינים לערוך מסמך ירושה כבר בגילאים צעירים יחסית, על כל צרה שלא תבוא. לכן, הם בוחרים לפנות למשרד עורכי הדין כפיר יפת ולקבל את הליווי המקצועי האמין של עורכי דין מנוסים בתחום.

  משרדנו מטפל בעניינים הנוגעים לצוואות וירושות, בפרט במסגרת סכסוכים בין יורשים או בין יורשים לבין כאלה המערערים על תוקף הצוואה או צו הירושה. עם מותו של אדם עוברים כל נכסיו וזכויותיו ליורשיו. יש אנשים הבוחרים לכתוב צוואה שבה הם קובעים מי יירש את נכסיהם ובאילו תנאים. יחד עם זאת, רוב האנשים בישראל אינם כותבים צוואה. במקרים אלו, הבעלות על נכסיו וזכויותיו של הנפטר תועבר ליורשים על פי דין.

  גם אם "ממון" היא מילה שקצת גדולה על המצב הכלכלי המשפחתי שלכם, עצם העובדה שיש לכם נכסים, אומרת שאתם צריכים לחשוב עליהם בצורה רצינית. לאורך השנים, העבודה הקשה והמסירות לבית ולילדים הצליחו להביא אתכם למצב כלכלי טוב – ובהתאמה גם הצלחתם לצבור כמה נכסים יפים. עכשיו, כאשר הילדים שלכם כבר גדולים ואתם מתחילים לחשוב על הפנסיה, הגיע הזמן גם להתייחס בצורה רצינית הרבה יותר לנכסים שצברתם לאורך החיים. זוהי בדיוק העת לפנות לעזרתו של עורך דין צוואות וירושות, כמו עורך דין כפיר יפת, ולהתחיל לתכנן לאט אבל בטוח את אופן החלוקה של הנכסים שלכם בין כל הילדים במשפחה.

   

  ליווי אישי בכתיבה של מסמך רגיש – רק אצל עורך דין צוואות וירושות

  כתיבתו של מסמך צוואה הוא תהליך אישי, רגשי ומורכב. לא רק שאתם צריכים לחשוב על היום שבו תסיימו את חייכם בסביבה טובה, אלא גם יש לנהוג ברגישות המתבקשת בנוגע לחלוקת הרכוש והנכסים, על מנת שלא לפגוע ברגשותיהם של הילדים שלכם. בליווי מקצועי של עורך דין צוואות וירושות, אתם יכולים קודם כל להבין מה הם סדרי העדיפויות האישיים שלכם, איך אתם רואים את הצוואה שלכם ואת החלוקה של הירושה. אבל לצד זאת, חשוב מאוד גם לבחור עורך דין צוואות וירושות שיביא לידי ביטוי בכתיבה משפטית רהוטה, את מלוא דרישותיכם.
  ליווי אישי של עורך דין צוואות וירושות, לאורך תהליך הכתיבה של צוואה, הוא נכס. בסופו של עניין יכול מאוד להיות שגם יהיו לכם שינויים בצוואה, בהתאם לשינויים בחיים שלכם. ואתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שיהיה לכם עורך דין עליו ניתן לסמוך על מנת לטפל בכל אתגר או בעיה במהלך הדרך.

  ההחלטות הכי חשובות שאתם צריכים לקחת בחיים

  אחת הדרכים הכי טובות להתמודד עם כתיבת צוואה, היא על ידי שיתוף פעולה עם כל בני המשפחה. לא מעט הורים בוחרים לשתף את ילדיהם בלבטים, ולהפוך את הכתיבה של הצוואה להחלטה משותפת של כל בני המשפחה. את ההחלטות שאתם לוקחים עכשיו, הילדים שלכם יצטרכו לקבל בהבנה בעתיד. כך או כך, הליווי המשפטי של משרד עורכי הדין כפיר יפת הוא אלמנט חשוב בתוך תהליך הכתיבה של צוואה.

   

  במחצית השנייה של החיים, אחת מן השאלות המרכזיות והמאתגרות ביותר אתה מתמודדים ישראלים רבים היא שאלה את חלוקת הרכוש האישי. זוהי סוגיה משפחתית רגישה, אשר יכולה לפגוע ואפילו ליצור קרעים ונתק בין בני המשפחה השונים. בדיוק לשם כך ההחלטה האינטואיטיבית המקצועית שמבצעים ישראלים רבים היא קודם כל לפנות לעזרתו של עורך דין צוואות. כך, כאשר תהיה לכם צוואה הגיונית, ריאלית ובעיקר מכבדת ומכובדת, ייתכן מאוד שתגיעו להסכמות טובות יותר עם כל בני המשפחה. צוות משרד עורכי הדין כפיר יפת ילווה אתכם בתהליך כתיבת הצוואה ויעזור לכם למצוא את הצוואה המתאימה לנכסים שלכם.

  טיפול נכון בתהליכים – עם עורך דין צוואות מנוסה

  השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך חתימה על צוואה, הוא כמובן הפניה אל עורך דין צוואות. אתם חייבים למצוא אדם שניתן לסמוך עליו, בעל ניסיון רב שנים בתחום הצוואות ויכולות מקצועיות רבות, על מנת להרגיש בטוחים בצוואה שאתם משאירים לילדים שלכם. עורך דין בעל ניסיון יוכל בסופו של עניין גם לאפשר לכם לצמצם את ההיתכנות להתנגדויות לצוואה. זאת על ידי כתיבה משפטית מדויקת, והימנעות מחורים אפשריים בחלוקת הרכוש.

  האלמנט השני, חשוב לא פחות, בתהליך כתיבת הצוואה הוא האופן בו אתם רוצים לחלק את הרכוש המשפחתי. אף אחד לא יכול לקבוע בשבילכם מה תהיה חלוקת הרכוש, אבל מומלץ לזכור: חלוקת רכוש שלא תהיה מקובלת על כל בני המשפחה עלולה ליצור בעתיד עימותים וחיכוכים משפטיים לכל הילדים והנכדים המעורבים בצוואה. ההמלצה שלנו היא להגיע לעמק השווה עם כל בני המשפחה, ולמצוא את הדרך שבה כולם יהיו מרוצים והצוואה תהיה מושלמת.

  לילדים שלכם מגיע בהירות וכנות

  אל תשכחו שבסופו של יום, חלק לא מבוטל מהרכוש אותו אתם מעבירים לילדים במסגרת הצוואה, ישמש אותם במהלך החיים שלהם ויעזור להם לשפר את מצבם הכלכלי. כך שרצוי לשמור על צוואה שמחולקת בצורה הוגנת ושוויונית בין כל ילדיכם. לכן הפנייה לעזרתו של עורך דין צוואות מנוסה היא החלטה כבדת משקל, עם השפעה מהותית על העתיד לבוא. הצוות המקצועי במשרד עורכי הדין כפיר יפת, מחזיק במידע משפטי רעב, בכל דיני הצוואות והירושות. כך שנוכל לספק לכם סיוע אישי ומקצועי, וליצור לכם צוואה מושלמת.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ