משרד עורכי דין לענייני נדל"ן ומקרקעין

משרד עורכי דין כפיר יפת
לתיאום פגישה השאירו פרטים

עו”ד נדל”ן כפיר יפת שהיינו גם עורך דין מכירת דירה מוביל בתחום. מומלץ להתקשר עם עורך דין מכירת דירה ועורך דין קניית דירה שהנו בעל ניסיון רב ואשר ביצע מאות עסקאות במקרקעין. כאשר מחפשים עורך דין קניית דירה או עורך דין מכירת דירה חשוב לוודא שמדובר בעו"ד שמכיר היטב את התחום. אצל משרד עו"ד כפיר יפת תרגישו מיד שענייניכם מצויים בידיים נאמנות ומקצועיות, וההיבטים השונים של העסקה, כגון טיפול מסור ומקצועי במס שבח, מס רכישה והיטל השבחה – יבטיחו כי תפיקו מהעסקה את המירב האפשרי.
עורך דין מקרקעין בתל אביב, עורך דין מקרקעין בירושלים, עורך דין מקרקעין ברמת גן, עורך דין מקרקעין במודיעין, עורך דין מקרקעין בהרצליה
משרד כפיר יפת מספק שירותים משפטיים כעורך דין מכירת דירה וכעורך דין קניית דירה, בכל רחבי הארץ, כאשר מירב פעילותו הנה באזור תל אביב וירושלים, לרבות עורך דין מקרקעין במודיעין מכבים רעות. משרד עו"ד יפת רואה חשיבות גבוהה בליווי הלקוחות החל משלב המו"מ ועד לשלב של חתימה של הסכם המכר, ולאחר מכן – העברת הזכויות ורישום הזכויות על שם הקונים.
עורך דין נדל”ן ברמת גן, עו"ד נדל"ן בתל אביב, עו"ד נדל"ן בירושלים, עו"ד נדל"ן במודיעין מכבים רעות, עו"ד נדל"ן בהרצליה
במידה ואתם קונים נכס באזור תל אביב, רמת גן, ירושלים, מודיעין מכבים רעות או הרצליה, פנו בהקדם אל עורך דין קניית דירה כפיר יפת שעוסק ומתמחה בתחום הנדל"ן באזורים אלה. כאשר אתם לקראת עסקה מומלץ לפנות אל עורך דין נדל"ן שפועל באזור שבו מצויה הדירה, ואשר ילווה אתכם עוד בשלב המשא ומתן. עורך דין מכירת דירה שהנו ברמה מקצועית גבוהה יוכל להשפיע לטובה ולשפר עבורכם את העסקה כולה.
מחירים הוגנים וסבירים
משרדנו גאה בכך שהוא מקפיד להתקשר עם לקוחותיו על בסיס תעריפים הוגנים וסבירים, ובאופן שמבטיח ששכר הטרחה שישולם יאפשר מצד אחד לבצע את כל העבודה הנדרשת על הצד הטוב ביותר, ולא לחסוך בהיקף השירותים על חשבון איכות הטיפול, ומצד שני שלא לגבות שכר טרחה מוגזם ומופרז שאין כל קשר בינו לבין העבודה שנדרשת לאמתו של דבר.
טיפול כולל בעסקאות מקרקעין
עורך דין מקרקעין כפיר יפת מעניק פתרון כולל ללקוחותיו בעסקאות מקרקעין על ידי מתן שירותים בכל ענייני המיסוי הרלבנטיים כגון מס שבח, היטל השבחה ומס רכישה דירה.

עו”ד נדלן כפיר יפת הוא בעל ניסיון מוכח בהפחתת מיסי מקרקעין, לרבות מס שבח והיטל השבחה, תוך הסתייעות במומחים ובעלי מקצוע, שמאי מקרקעין, הן באמצעות פנייה לרשות המקומית או פקיד השומה, והן באמצעות הגשת השגות ועררים.

עורכי דין נדל”ן הם עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין. הם מייצגים לקוחות במגוון רחב של עסקאות, לרבות קנייה או מכירה של קרקע או בתים, השכרת שטחי מסחר ופתרון מחלוקות בין בעלי דירות לשוכרים.
Call Now Button דילוג לתוכן