צרו קשר

  ּ

  עורך דין הסכם ממון

  עורך דין הסכם ממון

  בעולם שבו גם צעירים וצעירות יכולים להיות אנשי עסקים מבריקים, יש צורך גדול הרבה יותר לשמור על האינטרסים האישיים שלכם בתוך מערכות היחסים האישיות שלכם. במשך שנים ארוכות עבדתם קשה על מנת לבנות בשתי ידיים את העסק שלכם ודווקא עכשיו לקראת היום המרגש בחיים שלכם, יום החתונה, אתם מתחילים לחשוש מהפן הכלכלי של הנישואין. נכון שאין שום סיבה להאמין שבן הזוג השני רוצה לפגוע בכם כלכלית, אבל אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה יקרה בעוד 10 או 15 שנים. לפיכך, הבחירה לפנות לעזרתו מקצועית של עורך דין הסכם ממון, היא החלטה מושכלת ורציונלית. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין כפיר יפת יכול לעזור לכם למצוא את עמק השווה ולהיכנס לנישואין רגועים.

   

  רגע לפני הנישואין – פנו אל עורך דין הסכם ממון

  בפניה אל שירותיו המקצועיים של עורך דין הסכם ממון, יש קודם כל ולפני הכול רצון טוב משני הצדדים. הרי אם אתם בעלי ממון, חשוב לכם לשמור גם על בן הזוג השני וגם על העסק שלכם. ואותו הדבר אמור לעניין גם את בן הזוג שמגיע ללא הון קודם לנישואין. ולכן, זהו אולי מעמד מעט מביך ולא נעים, אבל אם אתם נכנסים בעיניים פקוחות להליך, ניתן להגיע להסכמות בשוויון נפש. תפקידו של עורך דין הסכם ממון הוא לעזור לכם לכתוב בשפה משפטית חד משמעית את כלל ההסכמות שלכם, ואף לעזור לכם לארגן את המחשבות בדרך לחתימה על חוזה שמיטיב עם שני בני הזוג.

  בהסכם אתם יכולים להגדיר מה יהיו גבולות הגזרה של הנכסים המשותפים שלכם, גם אלו שנצברו בחיים המשותפים. כמו כן, ניתן להחליט מבעוד מועד מה יעלה בגורלם של הנכסים, במקרה ובו אתם בוחרים לסיים את מערכת היחסים במהלך החיים.

   

  עורך דין הסכם ממון -לא צריך להיכנס לזוגיות, בחששות כלכליים

  אומנם הפן הכלכלי באופן מאוד חשוב בחיים הזוגיים שלכם, שכן אתם רוצים לבנות ביחד בית בישראל. אבל אם אתם נכנסים לתוך מערכת היחסים הזוגית ואל הנישואים בחששות כלכליים, יהיה הרבה יותר קשה להגיע להסכמות בעתיד. בדיוק מסיבה זו הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין כפיר יפת מציע לכל זוג לקראת יום החתונה, להגיע לפגישת ייעוץ ואף לחתום על הסכם ממון. הפנייה אל עו"ד הסכם ממון יכולה להיות ההחלטה שבעתיד תהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים ונעימים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ