צרו קשר

  ּ

  מזונות ילדים

  מזונות ילדים

  הפרידה והפירוק של מערכת היחסים, אלו רגעים לא פשוטים לכל אחד מבני המשפחה. גם אם אתם עוברים תהליך גירושין בהסכמה, ואפילו אם הגירושין הם ברוח טובה, יש נקודות מחלוקת מאוד מורכבות, אשר יכולות להשפיע על מערכת היחסים של כל המשפחה – אם לא מטפלים בהם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אחת מנקודות המחלוקת הכי קשות אשר מאפיינות לא מעט מתהליכי הגירושין, הוא תהליך המשא-ומתן על מזונות ילדים. זהו סכום הכסף אותו מביאים ההורים אל השולחן מידי חודש בחודשו, על מנת לשמור על רווחה כלכלית, בריאותית ונפשית של כל אחד מהילדים. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין כפיר יפת יסייע לכם להגיע להסכמות על דמי המזונות, עם מינימום השפעה על הליך הגירושין כולו.

   

  דאגה משותפת לחיי הילדים – היא הסיבה לתשלום מזונות ילדים

  כאשר אתם מסיימים את מערכת היחסים המשותפת שלכם ומבקשים להגיע להסכם גירושין הוגן, הילדים במרבית המקרים יהיו אלו אשר חווים את ההשפעה הכי קשה בתהליך. זוהי תקופה לא יציבה ולא פשוטה לילדים, ולכן יש גם צורך לספק תמיכה כלכלית בעזרת מזונות ילדים. ברגע שהתא המשפחתי מתפרק, חלה החובה על שני ההורים להתאים את אורח החיים המוכר של המשפחה, לחיים כזוג גרוש. אי לכך ובהתאם לזאת, עורך דין אשר עוסק בענייני גירושין מעוניין למצוא את הפתרון הטוב ביותר לטובת הילדים. המשמעות היא לעיתים רבות משא ומתן מפרך, עם אתגרים רבים בתוכו.
  אבל, אם אתם הורים אשר רואים לנגד עיניכם את הטובה הבלעדית של ילדיכם, יהיה לכם קל הרבה יותר לבצע ויתורים כואבים ברמה האישית. זאת, על מנת להגיע לסכום מזונות ילדים איתו תוכלו לחיות בשלום. אנחנו לא מדברים על ויתור מוחלט על המזונות, כי הרי ברור שלא ניתן להתנהל באופן כלכלי בלי סיוע של בן הזוג השני. אבל שווה לוותר על הסכום המלא שרציתם, רק כדי לשמור על התא המשפחתי מאוחד ועל הילדים בבריאות נפשית ופיזית טובה.

  מזונות ילדים – אתם לא רוצים להזניח את הילדים שלכם

  הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין כפיר יפת מלווה משפחות רבות בתהליכי גירושין, מורכבים וסבוכים. אנו עושים את כל המאמצים על מנת לראות את טובת הילדים מעל לכל אלמנט אחר של תהליך הגירושין. כך שאתם תוכלו להגיע להסכמות המשפחתיות המתאימות ביותר ליכולות של כל אחד מההורים, בצורה הוגנת.

  המשרד מטפל בענייני מזונות ילדים, בין אם במסגרת ניסיונות להגיע לידי הסכם גירושין ובין אם במסגרת ייצוג של אחד מבני הזוג בבית משפט לענייני משפחה. בקביעת המזונות נלקחים בחשבון פרמטרים שונים, כגון גיל הילדים, צרכיהם הבסיסיים והמיוחדים, הכנסות ההורים מעבודתם ומרכוש ועוד.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ