צרו קשר

  ּ

  מזונות אישה

  בתוך ההליך הסבוך של פירוק התא המשפחתי, יש מטלה אחת אשר תמיד מעלה סימני שאלה מצדם של גברים רבים, וגורמת לחיכוכים בין זוגות שעלולים להיות מאוד קשים. אנחנו כמובן מדברים על הצורך והחובה החוקית לשאת בתשלום מזונות אישה, כפי שמגדיר החוק הישראלי נכון להיום. גבר אשר לוקח לו אישה מחויב על פי החוק לתמוך בה כלכלית במידה והם אינם ממשיכים לנהל את חיי הנישואין שלהם ובוחרים להתגרש. ולכן כחלק מהסכם הגירושין יש צורך להגיע גם להסכמה בין שני בני הזוג על דמי המזונות. משרד עורכי הדין כפיר יפת מלווה נשים וגברים במהלך פרידה, ומסייע לכל אדם למצות את זכויותיו בהליך על הצד הטוב ביותר.

   

  היכולת שלך לכלכל את הילדים תלויה בסכום מזונות אישה

  גם אם מערכת היחסים עם בת הזוג עלתה על שרטון, גם אם התחושות האישיות הן קשות ואפילו עם הפגיעה הרגשית היא עצומה. ישנן הסכמות שמחייבות אותך בתור בן זוג ואתה צריך לעמוד בהם. תשלום מזונות אישה הוא אחד מאותן התשלומים שמבטיחים את מעמדה הכלכלי והאישי של בת הזוג לשעבר. המשמעות לעיתים מבחינה כלכלית היא כבדה מאוד ולא פשוט להתמודד עם תשלום מזונות אישה לטווח הארוך.

  לשם כך הפנייה לעזרתו המקצועית של עורך דין מומחה בתחום דיני המשפחה והגירושין, היא החלטה נבונה ונחוצה. אם וכאשר אתה עושה את הכול על מנת לספק לבת הזוג את התמיכה הכלכלית הנכונה והיא לא מסתפקת בכך, עורך דין מקצועי ומיומן בתחומו, יצליח להראות זאת לבית המשפט ולנסות לשפר את מצבך בתוך הסכם הגירושין. כמובן בנסיבות מחמירות יתכן ואף תצליחו להגיע לביטול מלא של תשלום מזונות אישה, אבל זוהי משימה שתלויה מאוד באורח החיים של כל אחד מבני הזוג וביכולות הכלכליות שלכם.

   

  מזונות אישה – תהליך פרידה הוגן לכל הצדדים המעורבים

  רמת המחייה והתנאים הכלכליים להם הורגלה בת הזוג לשעבר שלך, יכולים להשפיע לאין שיעור גם על איכות החיים של הילדים המשותפים. ולכן האינטרס שלך בתור הורה הוא לדאוג לבת הזוג לשעבר ולנסות להבטיח את רווחתם של כל בני המשפחה היקרים שלך. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין כפיר יפת יעזור לך למצוא את האיזון בין תשלום המזונות לבין היכולות הכלכליות שלך לאחר הגירושין.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ