צרו קשר

  ּ

  התנגדות לצוואה

  העיסוק באופן כללי בתחום הצוואות והירושות, מלווה אצל ישראלים רבים בתחושות קשות ומאתגרות, בכל הנוגע למערכות היחסים שלהם עם הקרובים אשר הלכו לעולמם. יחד עם זאת, כל תהליך טיפול בצוואה הוא תהליך משפטי, שמחייב התייחסות מדוקדקת ומוקפדת לכל הפרטים הקטנים. כאשר הדוגמה הטובה ביותר לאתגרים של צוואה, הוא הצורך להתמודד עם בעיות התנגדות לצוואה. גם אם היקרים שלכם חתמו על מסמך צוואה בנוכחותו של עורך דין כנדרש, תיתכן האפשרות לקיומה של התנגדות לצוואה מצד קרובי משפחה נוספים או גורמים חיצוניים שסבורים שיש להם חלק ונחלה בנכסי העיזבון. בדיוק מסיבה זו, יש לפנות אל הצוות המקצועי המשפטי של משרד עורכי הדין כפיר יפת. אנו נעשה הכל על מנת ללוות אתכם בתהליך, ולאפשר לכם להנות מהירושה לה אתם זכאים, בשלמותה.

  מה היא התנגדות לצוואה ואיך מטפלים בה?

  החוק הישראלי מתיר לכל אדם ליצור מסמך משפטי רשמי אשר נקרא צוואה, ובו יש פירוט מדויק מאוד אודות חלוקת הנכסים השייכים לאדם, לאחר מותו. ישנן מספר הגדרות חוקיות שצריך למלא על מנת להפוך מסמך צוואה למסמך קביל משפטית, ולכן הליווי המקצועי של עורך דין נחוץ כבר בשלב כתיבת הצוואה. אבל, חשוב לדעת כי החוק הישראלי מאפשר גם לכל אדם אשר רואה בעצמו חלק מן הצוואה להביע התנגדות לצוואה קיימת. כך על מנת לקבל אישור למימוש צוואה, בית המשפט מבקש קודם כל לפרסם את דבר קיומה של הצוואה, כדי לבחון האם קיימת התנגדות לצוואה. במידה וישנם אנשים המגישים בקשת התנגדות לקיום צוואה, בית המשפט יוכל לדון בבקשה לבצע חלוקה שונה במקרה הצורך.

   

  התנגדות לצוואה – תהליך מקצועי ומיומן – לפתרון מהיר

  בתור היורשים החוקיים והרשמיים של צוואה, ההתמודדות עם בקשת התנגדות לצוואה היא אתגר לא פשוט. מצד אחד, אתם יודעים בצורה מאוד ברורה שבעל הנכס רצה להעניק את הבעלות לנכסיו לכם. מן הצד השני תמיד יש סיכוי שהמתנגדים לצוואה יצליחו להוכיח לבית המשפט כי הם אלו שצריכים להחזיק בנכס. לכן אתם רוצים לשמור על הזכות שלכם לממש את הצוואה בצורה הטובה ביותר, ולהביא את כל המסמכים הנדרשים לידיעתו של בית המשפט. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין כפיר יפת יעזור לכם להתמודד עם כל התנגדות לצוואה המשפחתית שלכם, ולהצליח לקבל את הרכוש שלכם. זאת על בסיס ניסיון מקצועי וכישורים משפטיים רלבנטיים ומיוחדים.

  משרד עורכי הדין כפיר יפת מעניק ייצוג וליווי גם בצד השני של המתרס, קרי לגורמים שמעוניינים לתקוף צוואה בדרך של הגשת התנגדות לרשם לענייני ירושה, וניהול הליכים משפטיים בנושא צוואות בבתי משפט.

   

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ