צרו קשר

  ּ

  הסכם ממון לפני נישואין

  דווקא בחודשים אחרונים לקראת מעמד החופה המרגש, כאשר החיים שלכם במערכת היחסים נמצאים בשיאם, אתם מעוניינים לקחת פסק זמן ולבחון את מצבכם האישי הפיננסי. בשנים האחרונות זו היא בחינה שמבצעים זוגות רבים והיא נגמרת לעיתים רבות בחתימה על הסכם ממון לפני נישואין. בין שמדובר על בני זוג בעלי נכסים פיננסים ופיזיים, ובין שמדובר על בעלי חברות או עצמאיים. גם זוגות צעירים רוצים לשמור על הממון שיש להם, בתוך מערכת היחסים שלהם. אין לכם שום דרך לדעת מה יקרה בעתיד, ואם חשוב לכם לשמור על ההון שעבדתם כל כך קשה בשביל לצבור, פניה אל משרד עורכי הדין כפיר יפת היא ההחלטה הזוגית החשובה ביותר שתיקחו.

   

  רגע לפני החופה – חתימה על הסכם ממון לפני נישואין

  על פניו דווקא בחודשים של לקראת החופה, האופוריה אשר סובבת את הזוג הצעיר והמשפחה יכולה ליצור מצג מתעתע מעט, כאילו החיים מושלמים ואין חשש. אבל לאור העלייה האסטרונומית באחוז מקרי הגירושין בישראל בשנים האחרונות, חשוב שתזכרו כבר מהשלבים הראשונים כי הסכם ממון לפני נישואין הוא לא מילה גסה. על אחת כמה וכמה אם יש לכם ממון לדאוג לו, ואתם רוצים לשמור על ההון איתו הגעתם אל מעמד החופה והקידושין שלכם.

  החתימה על הסכם ממון לפני נישואין, יכולה להגן על שני בני הזוג באותה מידה. אם אתם נכנסים לתוך מערכת היחסים כאשר ברשותכם נכסים, תוכלו להבטיח שהם יישארו שלכם לאורך החיים. ואם אתם נכנסים ללא כל נכס, ניתן יהיה להגיע להסכמות אודות חלוקה הוגנת וצודקת של הרכוש המשותף שנצבר לאחר הנישואין. כך, בכל מקרה בו תחליטו להפריד כוחות ולסיים את מערכת היחסים, כמעט ולא תהיה שאלה אודות החלוקה של הרכוש.

   

  הסכם ממון לפני נישואין – שומרים על הפרדה בין אהבה להכנסה

  לאור מערכת היחסים האישית שלכם, אתם מעוניינים להקים בית משותף בישראל. אבל זו היא לא סיבה לפגוע בהישגים הפיננסים שלכם עד לעת הזו. בדיוק מסיבה זו, מרבית הזוגות שרוצים לחתום על הסכם ממון לפני נישואין אצל משרד עורכי הדין כפיר יפת, הם זוגות בפרק ב', אשר נכנסים אל תוך מערכת היחסים כשיש להם כבר לא מעט רכוש. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין מלווה את הזוגות ומאפשר לכל אחד מבני הזוג לשמור על הנכסים החשובים לו.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ