צרו קשר

  ּ

  משרד עורכי הדין כפיר יפת ושות' הנו משרד בוטיק שמתמחה בדיני משפחה ובדיני צוואות וירושות, ולצד התמחות במשפט מינהלי ותובעות הייצוגיות.

  המשרד צבר במהלך השנים הצלחות רבות. המשרד אינו נרתע מלקחת לטיפולו תיקים מורכבים ומאתגרים, ובלא מעט מקרים הצליח המשרד "להפוך את הקערה על פיה" ולהשיג עבור לקוחותיו ניצחונות במקרים קשים ואף כאלה שנראו על פניהם כבעלי סיכויי הצלחה נמוכים יחסית.

  למשרד הידע, המקצועיות והניסיון הדרושים על מנת להוביל את לקוחותיו להשגת מטרותיהם ולמיצוי מיטבי של סיכוייהם להצלחה בהליכים משפטיים.

  המשרד דוגל בשמירה על קשר אישי ורציף עם הלקוחות במהלך כל הטיפול בענייניהם המשפטיים, תוך שמירה על סטנדרט גבוה של עדכונים ושיתוף הלקוחות בכל עניין הקשור לתיק המשפטי. הזמינות של עורכי הדין במשרד ללקוחותיהם הנה גבוהה, והמשרד עושה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ובתוכנות מחשב מעולות על מנת לספק ללקוחות שירות איכותי, חסכוני ומהיר.

  המשרד ממוקם באחד מגדלי המשרדים המרכזיים באזור הבורסה של רמת גן, מגדל רוגובין-תדהר, המצוי מעל לנתיבי איילון ובסמוך למחלף ההלכה ולתחנת הרכבת תל אביב סבידור-מרכז. הנגישות אל המשרד הנה גבוהה, הן ברכב פרטי והן לאלה שמעדיפים להסתייע בתחבורה ציבורית.

   ּ
   למעלה

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ