ברוכים הבאים למשרד עורכי דין כפיר יפת
WELCOME TO KFIR YEFET LAW OFFICES

אם עדיין אינכם נמנים על לקוחות המשרד, נשמח להצטרפותכם לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, ולהעניק לכם שירותים משפטיים ברמה מקצועית מעולה, עם יחס אישי וגילוי הבנה ואכפתיות עמוקה ביחס לבעיות ולאתגרים המשפטיים שאתם עומדים בפניהם.

מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת היכרות שבה ננסה להבין את הצרכים והאינטרסים המדויקים שבהם נוכל לסייע, ולהתאים לכם חבילת שירות שמתאימה בדיוק עבורכם.

המשרד הוקם בשנת התשע"ד (2014) ע"י עו"ד כפיר יפת, בעל ניסיון מקצועי עשיר שאותו רכש במסגרת עבודה אינטנסיבית כעורך דין בכיר במשרדים מובילים המתמחים בדיני רשויות מקומיות ובליטיגציה אזרחית, מסחרית ומינהלית.

מאז הקמתו ייצג המשרד בהצלחה מאות לקוחות, חברות ויחידים.

המשרד דוגל בשימוש מקסימלי ומיטבי בטכנולוגיה ובתוכנות מחשב, על מנת להעניק ללקוחות שירותים איכותיים, בצורה נוחה ובזמינות גבוהה. הדבר בא לידי ביטוי, בין היתר, ביכולת גבוהה לביצוע עבודה ופגישות מרחוק, כדבר שבשגרה, וביכולת של המשרד לתקשר עם הלקוחות ועם גורמים רלבנטיים שונים, בערוצי תקשורת מגוונים, במהירות וביעילות.

 

מקרקעין, בתים משותפים, ליקויי בניה

שירותי המשרד בתחום המקרקעין כוללים ייצוג וטיפול, בין היתר, בעניינים הבאים:

  • מכירה ורכישה של נדל"ן – ליווי וייצוג בעסקאות מסוגים שונים, לרבות: מכירה של דירת מגורים, רכישה של דירת מגורים, מכירה ורכישה של משרדים/ חנויות/ מבני תעשיה/ כל מבנה אחר .
  • השכרה של נדל"ן
  • בתים משותפים – ייצוג בסכסוכים בין שכנים בנושאים שונים הנוגעים לניהול הבית המשותף, הגשה וניהול תביעות בבתי משפט וללשכות של המפקחים על רישום המקרקעין, ייצוג הן של תובעים והן של נתבעים, לרבות נציגויות (ועדי בתים) וחברות ניהול של בתים משותפים
  • תביעות לפינוי פולשים – ייצוג שוכרים ומשכירים בתביעות פינוי שמתנהלות בבתי משפט, הוצאה לפועל של פסקי דין לפינוי פולשים, מתן ייעוץ לשוכרים ומשכירים בכל הנוגע לזכויותיהם וחובותיהם על פי דין.
  • ליקויי בניה – ייעוץ וליווי של דיירים בהתנהלות מול קבלנים שמפרים את חובותיהם לפי חוק המכר (דירות), הגשת תלונות לרשם הקבלנים, הגשה וניהול של תביעות בבתי משפט כנגד קבלנים בגין ליקויי בנייה, ירידת ערך, איחור במסירת הדירה וכיו"ב.

 

רשויות מקומיות, ארנונה, היטלים והפקעות

שירותי המשרד בתחום הרשויות המקומיות כוללים ייצוג וטיפול, בין היתר, בעניינים הבאים:

  • ארנונה – הגשת השגות למנהלי ארנונה בכל רחבי הארץ, הגשה וניהול של עררי ארנונה בפני ועדות ערר, הגשת עתירות מינהליות בנושאי ארנונה לבתי משפט לענייני מינהליים
  • תביעות לפיצויים בגין פגיעה מתכנית בשוויים של מקרקעין – תביעות המוגשות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה, בגין ירידת ערך של קרקע (לרבות מבנה) בעקבות אישורה של תכנית שהמקרקעין נמצאים בתחומה או גובלים עמה. התביעה צריכה להיות מוגשת בתוך 3 שנים מיום תחילת תקפה של התכנית.
  • היטלי פיתוח (סלילה, ביוב, תיעול וכדו') והיטל השבחה – ניהול הליכים להפחתת סכומי ההיטלים, הן מול הרשות המקומית והוועדה המקומית והן בפני ועדות ערר ובתי משפט, בהתאם לנסיבותיו הספציפיות של כל מקרה.
  • פיצויי הפקעה– ניהול משא ומתן עם הרשות לקבלת פיצוי כספי מרבי בגין הפקעת קרקע, בהתאם לזכאות על פי דין; הגשה וניהול של תביעות כנגד הרשות לביטול ההפקעה, צמצומה ולקבלת פיצוי בגינה, הכל בהתאם לנסיבות הקונקרטיות של כל מקרה.